Výsledky Vánočních turnajů ve stolním tenisu
26.12.

Výsledky 2016

Pořadí Jméno Bydliště
1 Janata Tomáš Benešov
2 Skalák Vysoké nad Jizerou
3 Pastorek Ondřej Vysoké nad Jizerou
4 Vopálka Pavel Vysoké nad Jizerou
5 Kobrle Jaroslav Košťálov
6 Malý Filip Košťálov
7 Jirouš Vlastimil Kundratice
8 Janata Franta Kundratice
9 Košatka Marcel Vysoké nad Jizerou
10 Kobr Vysoké nad Jizerou
11 Malá Michaela Košťálov
12 Chymek Ondřej Košťálov
13 Krejčí Miroslav Košťálov
14 Hačková Adriana Košťálov
15 Bažant Slaná u Semil
16 Mikula Martin Košťálov
17 Mikule Jaroslav Košťálov
18 Vošta Pavel Košťálov
19 Morávek Michal Košťálov
20 Hlubůček Vlastimil Košťálov
21 Nosek Jaroslav Košťálov
22 Urban Slaná u Semil

Umístění čtyřhry

Pořadí Jméno Bydliště
1 Prášková Vlasta - Hlubůček Vlastimil Košťálov - Lomnice n. P.
2 Krejčí Richard - Škaloud Miroslav Košťálov - Košťálov
3 Pastorek Milan - Flajšr Antonín Košťálov - Košťálov
4 Leopold Mikuláš - Dědek Jiří Benešov - Turnov
5 Kopal - Matěcha Benešov - Benešov
6 Návesník - Návesník Mříčná - Mříčná

Výsledky 2017

Umístění dvouhry

Pořadí Jméno Bydliště
1 Janata Franta Kundratice
2 Košatka Marcel Vysoké nad Jizerou
3 Kliment Karel  
4 Vopálka Pavel Vysoké nad Jizerou
5 Zlatník Lukáš  
6 Mach Rudolf  
7 Vejnar Jiří Kundratice
8 Sádek Jiří Košťálov
9 Krejčí Miroslav Košťálov
10 Kmínek Lukáš Košťálov
11 Janata Zdeněk  
12 Brunclík  
13 Morávek Michal Košťálov
14 Pavlíček Antonín  

Umístění čtyřhry

Pořadí Jméno
1 Prášková Vlasta - Hlubůček Vlastimil
2 Ouhrabci
3 Leopold Mikuláš - Dědek Jiří
4 Pastorek Ondřej - Skalák
5 Janata Tomáš - Kouble
6 Najbr - Móro
7 Svaček - Malý Filip
8 Krejčí Richard - Kopal
9 Pastorek Milan - Flajšr Antonín
10 Návesník - Vejnar
11 Sůja - Hačková

Výsledky 2019

Rok 2019, 50 let od založení oddílu stolního tenisu v Košťálově v roce 1969 pořádali stolní tenisté již 43. ročník vánočního turnaje pro neregistrované hráče a hráčky ve dvouhrách za účasti 16 hráčů. Registrovaní hráči a hráčky soutěžili ve čtyřhrách, kterých se zúčastnilo 6 dvojic předních hráčů a hráček v rámci našeho okresu.

Umístění dvouhry

Pořadí Jméno Bydliště
1 Klimt Karel Víchová
2 Janata Franta Kundratice
3 Vejnar Jiří Kundratice
4 Malý Filip Košťálov
5 Kmínek Lukáš Košťálov
6 Hájek Luboš Semily
7 Brunclík Vysoké nad Jizerou
8 Sádek Jiří Košťálov
9 Morávek Michal Košťálov
10 Paclík Josef Kundratice
11 Morávek Jan Košťálov
12 Křížek Martin Nová Paka
13 Svatý Libštát
14 Horáček Jindřich Libštát
15 Malinský Nová Paka
16 Krejčí Mirek Košťálov

Umístění čtyřhry

Pořadí Jméno
1 Janata - Kopal SO Slaná u Semil
2 Děděk Jiří - Leopold Mikuláš Turnov - Košťálov
3 Ouhrabka Michal - Pastorek Milan Košťálov
4 Kouble - Skalák SO Slaná u Semil
5 Prášková Vlasta - Dědek Bohuslav Košťálov - Vrchlabí
6 Najbr Jiří - Flajšr Antonín Košťálov

Pořadatelé turnaje Kobrle Jaroslav st., Věra Seidlová a Jarda Móro ocenili skoro všechny hráče a hráčky pěknými věcnými dary a poděkovali všem přítomným za vzornou účast a sportovní zážitek.